Zpět na » Primera Division » Daniel Sturridge by se mohl ve Španělsku vrátit k fotbalu

Primera Division - Daniel Sturridge by se mohl ve Španělsku vrátit k fotbalu

Daniel Sturridge by se mohl ve Španělsku vrátit k fotbalu © images.daznservices.com - Sturridge

0

Líbilo se

13.09. - Bývalý útočník Liverpoolu Daniel Sturridge v neděli na sociálních médiích veřejně oslavoval gól Realu Mallorca "B", který dal v přípravném zápase za tento klub. Vyjádřil také touhu po návratu do akce a to v co nejbližší době.

Sturridge, který vyhrál s Reds v roce 2019 Ligu mistrů, byl více jak rok a půl bez nějakého oficiálního utkání. V březnu 2020 byl propuštěn bývalým zaměstnavatelem Trabzonsporem. Dostal totiž stop na tři měsíce od Anglické fotbalové asociace za to, že porušil pravidla ohledně sázení. Měl svému bratrovi dávat informace o potencionálním přestupu do Sevilly.

14. července se pak Sturridge připojil na zkoušku k Mallorce, což komentoval technický ředitel klubu Pablo Ortells. "Sturridge s námi trénuje nějaký čas a uvidíme, jestli tu bude pokračovat, či nikoli. Teď nevím. Je hráč, který byl na vrcholu, ale hodně dlouho nehrál a musí najít svoji někdejší formu."

Sám fotbalista měl ke svému výkonu a gólu za rezervu také co říci: "Není lepší pocit něž střílet branky. I za zavřenými dveřmi je to parádní. Cítím se každým dnem ostřejší. Nemohu se dočkat, až si zahraji regulérní zápas a ukáži světu svůj talent."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 17 Ohodnoťte moji sexy dospívající kundičku - http://foto061323.i17.fun

KisKis17
Reklama
Reklama
Nejnovější články