Zpět na » Primera Division » Joan Laporta: S Messim jsem vůbec nemluvil

Primera Division - Joan Laporta: S Messim jsem vůbec nemluvil

Joan Laporta: S Messim jsem vůbec nemluvil © goodwordnews.com - Laporta

0

Líbilo se

07.09. - Joan Laporta poodhalil, že po odchodu nejlepšího hráče Barcelony všech dob Lionela Messiho stále s tímto borcem ještě nemluvil. Staronový prezident klubu také potvrdil, že vedení La Ligy chtělo nejdříve jeho podpis na televizní práva a pak by dalo zelenou i prodloužení kontraktu Argentince.

"To, co se stalo, bylo objasněno," říká Laporta pro Esport3. "Jsou zde jasná data. Každý si to může ověřit. Byli jsme tlačeni na to podepsat dohodu s CVC. Už zde byla domluva a potřásli jsme si rukami. Vypadalo to, že La Liga to bude akceptovat, ale pak řekli ne kvůli CVC. Nemysleli jsme si, že se situace zlepší, a tak jsme to zrušili."

"Messi tak nemohl zůstat a i po odchodu Griezmanna se někteří hráči museli vzdát peněz. Je ale důležité, že jsme snížili platový strop a příští rok budeme moci být více ambiciózní."

"Myslím, že obě strany z toho byly smutné. Situace neskončila tak, jak jsme si přáli. S Messim jsem od té doby nehovořil. Sledoval jsem jeho debut v PSG a bylo divné vidět ho v jiném dresu. Vůbec se mě to nelíbilo."

Vyjádřil se i k tomu, proč se rozhodl ponechat na lavičce Ronalda Koemana. "Mám rád Koemana. Vyhráli jsme zápas s Getafe a to není nikdy snadné utkání. Stálo nás to hodně s tím, kolik máme zraněných. Mluvil jsem s koučem a má mojí plnou podporu a respekt. Model Johan Cruyffa je skvělý on ho trochu praktikuje, samozřejmě se svojí vlastní cestou."

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 17 Ohodnoťte moji sexy dospívající kundičku - http://foto042155.i17.fun

KisKis17
Reklama
Reklama
Nejnovější články