Zpět na » Primera Division » Memphis Depay je nadšen z nové výzvy v dresu Barcelony

Primera Division - Memphis Depay je nadšen z nové výzvy v dresu Barcelony

Memphis Depay je nadšen z nové výzvy v dresu Barcelony © images.daznservices.com - Depay

1

Líbilo se

21.07. - Nový příchozí do kádru Barcelony Memphis Depay prozradil, že je nadšen z toho, že se již mohl připojit k předsezónnímu tréninku. Nizozemec se ke Kataláncům dostal jako volný hráč, když mu skončila smlouva v dřívějším působišti ve francouzském Lyonu. Barca přitom o hráče stála již delší dobu, ale počkala si na ten správný okamžik na to po něm sáhnout.

Sedmadvacetiletý fotbalista měl sám v mysli především přesun na Camp Nou. Už loňské léto to vypadlo, že hráč změní působiště a bude spoluhráčem Messiho a spol. Dohoda ale ztroskotala v jedenáct hodin večer kvůli finančním důvodům.

Depay opět nastartoval svoji kariéru a po přestupu v roce 2017 z Manchesteru United do Francie předváděl parádní výkony. V Anglii si moc nezvykl na fyzický styl hry a neustále to dostával od médií pořádně sežrat. Za Red Devils odkopal 53 utkání a dal jen 7 gólů.

Po příchodu do Lyonu však opět našel svoji kouzelnou techniku a za 176 klání dokázal vstřelit úctyhodných 76 branek. I když se loni už viděl v dresu Blaugranas, nezabránilo mu to v tom mít nejlepší sezónu ze všech. Za 37 ligových kol stihl 20 přesných zásahů.

Křídelník podepsal na Camp Nou kontrakt 19. června a nyní se poprvé vyjádřil k tomu, jak je nadšený z působení v tak slavném klubu: "Ahoj lidi, tady je Memphis. Dosedl jsem na letiště v Barceloně a jsem velmi nadšený z nové výzvy a nového dobrodružství. Doufám, že vás všechny brzy uvidím na stadionu."

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články