Zpět na » Primera Division » Fanoušci novému trenérovi Realu Madrid věří, ale potřebuje sehnat velká jména a najít správný styl hry

Primera Division - Fanoušci novému trenérovi Realu Madrid věří, ale potřebuje sehnat velká jména a najít správný styl hry

Fanoušci novému trenérovi Realu Madrid věří, ale potřebuje sehnat velká jména a najít správný styl hry © marca.com - Carlo Ancelotti

2

Líbilo se

20.07. - Carlo Ancelotti podepsal smlouvu s Realem Madrid, aby se ho jako hlavní trenér od 1. června 2021 ujal. Od té doby upírá oči k tomu, aby španělského giganta vrátil zpět na trať. Vedení týmu a fanoušci mu věří, ale pořád se počítá s tím, že ještě k nějakým změnám dojde.

Po odchodu Sergia Ramose zbývá Ancelottimu 43 dní na přestupovém trhu, aby přilákal nějakou velkou hvězdu a ta se zapojila do sezóny, která má začít v srpnu.

Tato neděle bude jeho prvním testem, protože se Madrid podívá na skotské šampiony Rangers pod vedením Stevena Gerrarda.

Někteří říkají, že pokračování nikdy nejsou stejná jako originál, ale Ancelotti to musel mít na paměti, protože se snaží vylepšit své první působení v klubu, které skončilo v roce 2015.

Novinář Realu Madrid Miguel Angel Diaz sdílel svůj názor na situaci klubu:

„V nejhorším případě nemusí být dost peněz na to, aby někdo nový přišel, ale myslím si, že něco se chystá."

„Nevím, jestli Ancelotti přišel do Madridu jako přechodný trenér, než ho v následujícím roce převezme jiný kouč, ale ve skutečnosti, pokud Ancelotti vyhraje tituly, bude v klubu pokračovat."

Ancelotti převzal funkci šéfa Realu Madrid, když porazil Antonia Contého, Massimiliana Allegriho, Xabiho Alonsa a Mauricia Pochettina.

Všichni novináři Realu Madrid jsou si jisti v tom, že klub potřebuje klidnou atmosféru mezi týmem a fanoušky a ujištění, že mezi hráči a klubem nedojde k žádné válce.

Jeden velký podpis a dobré vedení Ancelottiho je to, co Real Madrid potřebuje, aby se vrátil k dokonalosti,“ řekl španělský sportovní novinář Aston Meana.

Navzdory tomu, že Ancelottiho přestupový plán pro klub ještě zdaleka neskončil, začíná jeho fotbalová sezóna tuto neděli proti Rangers, kdy se bude v jednom z generálních zápasů snažit ukázat maximální sílu týmu.

První ostrý zápas čeká Real Madrid 14.8. na hostující půdě Deportiva Alavés.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články