Zpět na » Primera Division » Lionel Messi se dohodl s Barcelonou na nové pětileté smlouvě. Bude pobírat 50% plat

Primera Division - Lionel Messi se dohodl s Barcelonou na nové pětileté smlouvě. Bude pobírat 50% plat

Lionel Messi se dohodl s Barcelonou na nové pětileté smlouvě. Bude pobírat 50% plat © gambingsites.org, fotbalportal.cz - Lionel Messi

0

Líbilo se

15.07. - Když konečně s Argentinou vyhrál velkou trofej a držel nad hlavou pohár pro vítěze Copa América, byl v té době volným hráčem. Jeho dosavadní kontrakt s Barcelonou vypršel. Mohl si vybírat. Teď je ale jisté, že Lionel Messi na Camp Nou zůstane. Již se ústně dohodl s vedením Blaugranas na nové pětileté smlouvě. V podmínkách je také snížení jeho platu o 50 %.

To byl zřejmě zásadní krok. Lionel Messi přistoupil na výrazné snížení platu i kvůli tomu, že Barcelona se aktuálně potýká s velkými finančními problémy. Dokonce ještě nemohla zapsat na soupisku své nové letní posily v čele se Sergiem Agüerem a Memphisem Depayem.

Šestinásobný vítěze Zlatého míče a čerstvý vítěz Copa América byl od 1. července oficiálně volným hráčem poté, co se s Barcelonou nedohodl na prodloužení stávajícího kontraktu. Loni v létě požádal o přestup, jenomže možný zájemce by musel vysázet naprosto neskutečných 700 miliónů eur-

Čtyřiatřicetiletý Lionel Messi zůstane v Barceloně dalších 5 let. Stráví tak v tomto klubu celkem 26 let. Mezi největší zájemce o jeho služby patřily Manchester City a Paris Saint-Germain. Sám Lionel Messi chce jednoho dne okusit americkou MLS.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Konečně

MESSIFCB
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články