Zpět na » Primera Division » Sergio Agüero má za jasné, že Lionel Messi zůstává v Barceloně

Primera Division - Sergio Agüero má za jasné, že Lionel Messi zůstává v Barceloně

Sergio Agüero má za jasné, že Lionel Messi zůstává v Barceloně © https://www.thecourier.com.au - Aguero

0

Líbilo se

21.05. - Sergio Agüero si je velmi jistí tím, že jeho kamarád Lionel Messi zůstane i na příští sezónu v Barceloně. Sám útočník Manchesteru City má být blízko přesunu na Camp Nou, kam by mohl v létě zamířit jako volný hráč po velmi vydařeném působení v dresu Citizens.

Agüero by se měl ke Kataláncům připojit i právě díky tomu, že by mohl poprvé v kariéře působit vedle argentinského parťáka. Dokonce se už spekuluje o tom, že podepíše na dva roky a ročně si přijde na 5 milionů eur.

Messiho budoucnost je každým dnem neustále propíraná a i když se věci v Barcelony uklidnily, stále není dané, že zde zůstane a nepůjde zkusit nějakou jinou ligu. V poslední době se spekuluje o jeho možném znovushledání s Pepem Guardilou u Citizens, kde by právě mohl nahradit svého kamaráda.

K možnému spojení Messiho s Agüerem se vyjadřuje legenda FCB Brazilec Rivaldo: "Podepsání Sergia Agüera jako volného hráče by bylo pro Barcu skvělé. Má výborný vztah s Lionelem Messim a mohl by nahradit Luise Suareze, který odešel minulý rok. Pravděpodobně by šel rovnou do základní jedenáctky."

Uvidíme, jak nakonec celá situace dopadne a zda se fotbalisté potkají. Barcelona má mimo jiné zájem i o střelce Lyonu Memphise Depaye, který je v přestupovém období už také volným borcem.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Michal Stix / sportskeeda.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články