Zpět na » Liga mistrů » Rozhodčí se v Lize Mistrů přepočítal: Místo první žluté karty omylem udělil druhou, později vše opravil

Liga mistrů - Rozhodčí se v Lize Mistrů přepočítal: Místo první žluté karty omylem udělil druhou, později vše opravil

Rozhodčí se v Lize Mistrů přepočítal: Místo první žluté karty omylem udělil druhou, později vše opravil © thesun.co.uk - Rozhodčí Anthony Taylor chybně udělil červenou kartu

2

Líbilo se

15.09. - VIDEO V zápase Ligy mistrů mezi Dynamem Kyjev a Benficou Lisabon nastal zajímavý moment. Krátce poté, co sudí Anthony Taylor poslal Denyse Garmash ven ze hry kvůli dvěma inkasovaným žlutým, musel červenou kartu anulovat. Jeho asistenti mu přes zvukové mikrofony dali znamení, že hráč dostává teprve první žlutou kartu.

Zápas skončil bezbrankovou remízou, ale po celém světe se mluví o chybě rozhodčího Anthonyho Taylora, který omylem ukázal záložníkovi Dynama Kyjev Denysu Garmashovi druhou žlutou a červenou kartu.

Po protestech Garmashe a konzultace s kolegy si Taylor uvědomil, že tento 31letý hráč dostává teprve svoji první žlutou kartu a okamžitě červenou vzal zpět a hráčům na hrací ploše vysvětlil, že se jedná jen a pouze o jeho chybu.

Dvaačtyřicetiletý Taylor rozhoduje zápasy Premier League od roku 2010 a od roku 2013 je zapsán v seznamu FIFA. V létě si Taylor vysloužil potlesky z celé fotbalové komunity za své rychlé myšlení, když měl Christian Eriksen na hřišti v dresu Dánska v zápase EURA 2020 proti Finsku zástavu srdce.

„Byl jsem 10 metrů daleko a díval jsem se přímo na něj. V jeho blízkosti nikdo nebyl. Jasně jsem viděl, že je něco vážně špatně,“ řekl Taylor v rozhovoru pro Sportsmail v srpnu.

Nyní tohoto rozhodčího, který před nedávnem přispěl k záchraně lidského života, fotbalová veřejnost považuje za amatéra a na sociálních sítích kolují příspěvky:

„Tenhle rozhodčí jako píská Premier League? To je pro mě šok.“

Zkušený arbitr se z chyby musí rychle oklepat, protože jeho dalším úkolem bude sobotní zápas Premier League mezi Burnley a Arsenalem

Kamil Zalabák / thesub.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články