Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo opouští tréninkové centrum Juventusu po té, co se rozloučil se spoluhráči

Ostatní - Cristiano Ronaldo opouští tréninkové centrum Juventusu po té, co se rozloučil se spoluhráči

Cristiano Ronaldo opouští tréninkové centrum Juventusu po té, co se rozloučil se spoluhráči © thesun.co.uk - Ronaldo opouští tréninkové centrum Juventusu.

4

Líbilo se

27.08. - VIDEO Cristiano Ronaldo opustil tréninkové centrum Juventusu ještě před ukončením tréninkové jednotky. Pro média je to jasný vzkaz o přestupu. Šestatřicetiletý hráč se rozloučil se svými spoluhráči z Juve, protože po třech letech to vypadá, že z klubu odejde, potvrdil šéf Massimiliano Allegri.

Podle Fabrizia Romana se portugalské eso rozloučilo se svými spoluhráči a po 40ti minutách opustilo tréninkové hřiště klubu. Ronaldo čeká, až jeho agent Jorge Mendes předloží konkrétní nabídku Manchesteru City, protože v tuto chvíli jde pouze o ústní dohodu.

Šéf Allegri potvrdil, že není zklamaný Ronaldovou volbou, protože je to součástí života. Potenciální krok rozhněval mnoho fanoušků Manchesteru United, kteří to považují za zradu.

Po přestupu k rivalovi City by mohl být jeho odkaz tří titulů za United v Premier League, FA Cupu a Ligy mistrů pošpiněn. Navíc Ronaldo jde proti svým vlastním slovům, protože v roce 2009 tvrdil, že se k nim nikdy nepřipojí.

Tehdy řekl: „Nikdy. City má spoustu dobrých hráčů a může to být problém pro United, Arsenal a Chelsea. Ale to mě nezajímá. Zajímá mě jen hraní za Real Madrid a týmy jako Barcelona a Valencia."

A o šest let později Ronaldo zdvojnásobil svůj postoj, když se ho zeptali, zda by někdy byla volba City možná, pokud by na stole byly správné peníze.

Řekl: „Myslíte si, že ty peníze ve třiceti letech změní můj názor. Pokud mluvíte o penězích, které bych mohl mít, tak to můžu jet do Kataru, pravděpodobně bych měl více peněz než v Man City."

„Ale to není o penězích, ale o vášni,“ dodal.

Nyní to vypadá na další mimořádný přestup, který by v nejbližších hodinách mohl být potvrzen.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články