Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG chce přivést Paula Pogbu již během tohoto léta. Chystá se nabídnout konkrétní částku

Francie: Ligue 1 - PSG chce přivést Paula Pogbu již během tohoto léta. Chystá se nabídnout konkrétní částku

PSG chce přivést Paula Pogbu již během tohoto léta. Chystá se nabídnout konkrétní částku © thesun.co.uk - Přestoupí Paul Pogba do PSG během tohoto léta?

1

Líbilo se

21.07. - BULVÁRNÍK Jedním z nejsledovanějších hráčů, během právě probíhajícího přestupového okna, je bezesporu záložník Manchesteru United - Paul Pogba. V několika posledních dnech, po konci evropského šampionátu, se do britských předních fotbalových médií, dostaly zprávy hovořící, že vedení Manchesteru United začalo jednat s Pogbou a jeho agentem o možném prodloužení kontraktu.

Do dnešního dne však není žádná zpráva o tom, že by se jednání pohnula k úspěšné dohodě mezi oběma stranami. Toho má údajně chtít využít francouzské PSG, které už připravuje konkrétní nabídku.

Důvod, proč se enormně řeší budoucnost Paula Pogby, je především také ten, že francouzskému reprezentantovi končí smlouva již po nadcházející sezóně. Reálně tak hrozí, že by Pogba mohl opustit Old Trafford zcela zadarmo. Což pochopitelně vedení Rudých ďáblů, které za jeho přestup zaplatilo Juventusu v roce 2016 téměř 90 milionů liber, nechce za žádnou cenu dopustit.

Klub z Manchesteru tak musí v současné chvíli zhodnotit celkovou situaci kolem hráče a jednou z možností je, že Pogba doopravdy odejde již během tohoto léta.

Pařížský velkoklub v čele s Mauriciem Pochettinem totiž o francouzského středopolaře má mít enormní zájem a je připraven kontaktovat anglický klub i s konkrétní nabídkou. Ta se má údajně pohybovat okolo 43 milionů liber.
Španělská Marca například uvádí, že právě Paul Pogba je posledním chybějícím dílem do skládanky PSG. Klub z hlavního města Francie tak prý nebudu chtít čekat až na případné jednání s hráčem o eventuální smlouvě pro další sezónu v zimě, nýbrž bude chtít Francouze přivést již před během tohoto léta.

Klub Paris-Saint Germain už před touto sezónou mohutně posiloval, když sem již přišli hráči jako Georginio Wijnaldum, Gianluigi Donarumma, Achraf Hakimi nebo Sergio Ramos. PSG mají před sezónou totiž znovu, zcela totožný cíl. Tím je především tolik toužený triumf v Lize mistrů. K tomu jim má dopomoci i případný přestup Paula Pogby.

Z dalších zdrojů se v posledních dnech objevila spekulace o tom, že Paris Saint-Germain se má připojit do souboje o zisk mladé superhvězdy Eduarda Camavingy z Rennes, o kterého má obrovský zájem právě i Manchester United.

Sebastian Suba / dailymail.co.uk, mirror.co.uk, marca.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články