Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov se začíná zajímat o Erlinga Haalanda. Zaplatil by ho ale?

1. Bundesliga - Bayern Mnichov se začíná zajímat o Erlinga Haalanda. Zaplatil by ho ale?

Bayern Mnichov se začíná zajímat o Erlinga Haalanda. Zaplatil by ho ale? © acefootball.com, fotbalportal.cz - Bayern má zájem o Haalanda

4

Líbilo se

09.08. - Toto léto se začínají množit velké přestupy na fotbalovém trhu. Možná se k nim přidá i přesun Erlinga Haalanda. O norského střelce Borussie Dortmund je zájem především v Premier League. Jenomže Chelsea už za chvíli oznámí návrat Romelua Lukakua. Na scénu se tak dostává německý hegemon - Bayern Mnichov.

Hasan Salihamidžič, sportovní ředitel Bayernu Mnichov, potvrdil, že klub zvažuje možnost získat Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Rozhodně by to na této trase nebyl zdaleka první přesun.

Během neděle se Salihamidžič objevil v rozhovoru německé verze kanálu Sport 1, kde řekl: „Je to špičkový hráč, slyšel jsem, že to také skvělý člověk. Sledujeme ho, ale je to hráč Dortmundu. Dal 60 gólů v 60 zápasech. Musíme ho sledovat a chtít, jinak bychom byli úplní amatéři.“

Podle stanice Sky by bylo pro Bayern Mnichov velmi obtížné finančně konkurovat ostatním zainteresovaným klubům. Za současných okolností by nebyl schopen splnit požadavek přestupní částky a také mzdové požadavky jednadvacetiletého Erlinga Haalanda.

Během července Borussia Dortmund odmítla nabídku Chelsea. Ta si i proto pořizuje zpět Romelua Lukakua.

Haaland v minulé sezóně nastřílel za BVB 41 gólů. A ve skvělém stylu zahájil i tuto sezónu, když o víkendu nastřílel hattrick do sítě Wehenu Wiesbaden v Německém poháru při vítězství 3:0.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší sex seznamka -- X­X­H­o­o­k­.­C­o­m

Sullmiolena

A koľko by za neho chceli? Keď ani najbohatší klub v Nemecku na neho nemá? Akože nevadilo by mi, keby v Borusii ostane. Tie sily v Bundeslige by sa mohli už konečne rozložiť, hegemónia jedného klubu súťaž zabíja.

Princ z Paríža
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články