Zpět na » 1. Bundesliga » Jadona Sancha chtějí podepsat čtyři kluby. Erling Haaland odejde jen za 150 milionů liber

1. Bundesliga - Jadona Sancha chtějí podepsat čtyři kluby. Erling Haaland odejde jen za 150 milionů liber

Jadona Sancha chtějí podepsat čtyři kluby. Erling Haaland odejde jen za 150 milionů liber © Bundesliga - Sancho s Haalandem mají oba myšlenky na odchod, umožněno to ale bude jen jednomu

1

Líbilo se

07.05. - Rovnou čtyři kluby mají podle informací televizní stanice Sky zájem o podpis křídla Borussie Dortmund Jadona Sancha. Německý klub naopak nemá v úmyslu prodávat útočníka Erlinga Haalanda, za kterého si řekl o nejméně 150 milionů liber.

Sancho byl po celé minulé léto předmětem spekulací ohledně zájmu Manchesteru United, který zůstává mezi zájemci o anglického reprezentanta a zdá se, že letos bude mít ještě větší šanci svůj vysněný cíl přivést.

Sportovní ředitel Dortmundu Michael Zorc uvedl, že Sancho bude v létě moci odejít na základě “gentlemanské dohody”, ovšem za předpokladu, že budou “splněny určité podmínky”.

Zorc zároveň přiznal, že United byli loni blízko podpisu mladého křídla, nesplnili ale podmínky Dortmundu.

Ten loni trval na tom, že Sancha neprodá za méně než 108 milionů liber a přestože letos žádnou částku nestanovil, podle informací Sky Sports by byl otevřen dohodě kolem 80 milionů liber.

Sancho však není jediným klenotem Dortmundu, o který bude zájem. Velká poptávka je také po Erlingu Haalandovi, který svými 49 góly ve svých prvních 52 zápasech za Dortmundu zaujal Real Madrid, Barcelonu, Manchester United, City nebo Chelsea.

Podle Sky Sports ale klub nemá v úmyslu norského útočníka prodávat a stanovil jeho cenu na obřích 150 milionů liber, i když se nekvalifikuje do Ligy mistrů.

Dortmund se obává, že hráč i jeho agent Mino Raiola budou na přestupu trvat, oběma ale mělo být sděleno, že se klub nenechá šikanovat a počítá s tím, že Haaland zůstane i v případě absence v příští sezóně Ligy mistrů.

Dortmund je v současné době na páté příčce tabulky, o jeden bod za Eintrachem Frankfurt a se třemi zbývajícími zápasy do konce sezóny.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

to chci vidět, když se do LM nedostanou a měl by zůstat. to by raiola explodoval

ovmartin23
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články