Zpět na » Serie A » Juventus už je jen krůček do Locatelliho podpisu

Serie A - Juventus už je jen krůček do Locatelliho podpisu

Juventus už je jen krůček do Locatelliho podpisu © Football.London - Locatelliho čeká nová výzva

0

Líbilo se

13.08. - Odchod Manuela Locatelliho ze Sassuola byl aktuálním tématem již od konce evropského šampionátu, kde středopolař zazářil v dresu vítězné Itálie. Obecně se zmiňovalo, že vyjednávání naberou reálných obrysů až po reprezentačním srazu a hráčově dovolené, což se také zdá býti pravdou. Konsenzu se záložníkem i jeho zaměstnavatelem se přiblížil Juventus Turín.

Zkraje léta se hovořilo v souvislosti s Locatellim o souboji Juve a severolondýnského Arsenalu. Brzy se však ukázalo, že sám Locatelli by výrazně radši setrval na Apeninském poloostrově, pročež Gunners vycouvali z námluv.

Naopak dialog mezi Starou dámou a Sassuolem potvrdila vedení obou týmů. Aktuální chlebodárce 23letého fotbalisty si celou dobu stál za finanční kompenzací v oblasti 40 miliónů euro.

Čerstvé informace italských zdrojů tvrdí, že hrubé obrysy dohody už jsou dojednány. Podle některých médií by se dokonce přestup mohl doladit ještě do konce tohoto týdne. Výhodou je, že Serie A ještě nezačíná nyní, ale až příští víkend.

Locatelli by mohl být velkou vzpruhou pro Juventus, který vloni musel sklonit hlavu se 4. ligovým místem. Mužstvo před novou sezónou přebral staronový úspěšný kouč Massimiliano Allegri a právě na jeho žádost přichází vítěz Eura.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články