Zpět na » Serie A » Inter úspěšně jedná o příchodu Denzela Dumfriese z PSV Eindhoven. Do klubu přestoupí i Edin Džeko

Serie A - Inter úspěšně jedná o příchodu Denzela Dumfriese z PSV Eindhoven. Do klubu přestoupí i Edin Džeko

Inter úspěšně jedná o příchodu Denzela Dumfriese z PSV Eindhoven. Do klubu přestoupí i Edin Džeko © theguardian.com - Denzel Dumfries je na cestě do milánského Interu

0

Líbilo se

12.08. - Denzel Dumfries má, i přes předčasný a nečekaný konec nizozemského národního týmu už v osmifinále, kde jej vyřadila česká fotbalová reprezentace, za sebou podařený evropský šampionát. To ho pochopitelně dostalo do spojení s mnoha eventuálními zájemci napříč celou fotbalovou Evropou. Sky Sport Italia dnes přinesla zprávu o tom, že celá sága ohledně přestupu nizozemského pravého beka má již být brzy u konce. Inter se totiž dohodl na podmínkách přestupu s vedením eindhovenského PSV.

Fanoušci Nerazzurri určitě neprožívají poklidné léto. Po odchodu Hakimiho do Paris Saint-Germain, je na spadnutí další odchod klíčového hráče - belgického útočníka Lukakua do londýnské Chelsea, kde je to už jen otázkou několika málo následujících hodin, kdy jej klub oficiálně představí. Dále se více a více spojuje s odchodem také další útočník Lautaro Martínez. Toho by rádi přivedly dva klubu ze severního Londýna, tedy Arsenal a Tottenham.

Teď to však vypadá, že by Inter mohl přivést během několika následujících hodin hned dvě posily a snažit se tak doplnit a vylepšit kádr před nadcházející sezónou. Příchod Denzela Dumfriese se má nyní přesunout do konečných fázích poté, co se oba kluby shodly na přestupové částce. Ta se má pohybovat okolo 12 milionů eur včetně případných bonusů ve výši okolo 2 až 3 milionů eur.

Denzel Dumfries

Inter má údajně na proces celého přestupu hráče tlačit a chce, aby Dumfries podepsal smlouvu, co nejdříve to půjde a připojil se tak k týmu Nerrazurri.

To o příchodu Džeka do Interu mají již italská média také jasno a to i o délce kontraktu. Ten má být podepsán na dvě sezóny. Klub je s hráčem domluven a nyní se už jen čeká na oficiální představení.

Edin Džeko

Avšak Edin Džeko nemá být, dle Sky Sports Italia, hlavní posilou do útoku milánského Interu, kterou klub přivede během tohoto léta. Jakmile bude Lukaku oficiálně znovu hráčem Chelsea, pustí se Inter do hledání dalšího útočníka jako přímé náhrady za Belgičana.

Jmény potenciálních posil do útoku jsou například, dle italských médií, Duván Zapata z Atalanty Bergamo, Moise Kean z Evertonu, nebo také Lorenzo Insigne, kterému v Neapoli končí smlouva po této sezóně.

Sebastian Suba / skysports.com, sport.sky.it, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články