Zpět na » Serie A » Kean se do Paříže už nevrátí, zájem má Inter Milán

Serie A - Kean se do Paříže už nevrátí, zájem má Inter Milán

Kean se do Paříže už nevrátí, zájem má Inter Milán © PSG Talk - Moise Kean si vybírá nového zaměstnavatele

1

Líbilo se

12.08. - Pařížské hostování v minulé sezóně vyšlo Moisi Keanovi velmi dobře, nicméně na Eiffelovu věž už se nejspíše skrze povolání nepodívá. Saint-Germain se mezitím domluvilo s hvězdným Lionelem Messim a italský útočník by si místo v nabité sestavě hledal velmi obtížně. V Evertonu, kterému aktuálně patří, však zřejmě také nezůstane.

Ke Karamelkám přestoupil devítinásobný italský reprezentant, jenž si ale nezahrál na letním Euru, v roce 2019 za přibližně 27 miliónů liber. Ačkoliv na Goodison Parku se neprosadil, loni v dresu PSG nasázel 17 soutěžních gólů.

Obecně se předpokládalo, že katarští majitelé se po úspěšném angažmá budou snažit přetavit hostování v trvalý přestup. Tyto plány však kvůli velkým nákupům vicemistra Ligue 1 byly odsunuty na vedlejší kolej.

Mino Raiola, agent Keana, teď podle informací Sky in Italy zmínil svého klienta při vyjednávání s Interem Milán. 183 centimetrů vysoký útočník totiž zdaleka nemá jistý herní čas pod novým trenérem Rafael Benítezem a zároveň Internazionale by bezesporu přivítalo náhradu za Romela Lukaka.

Názor vedení Evertonu na možný prodej není zcela jasný, pokud by ale přišla adekvátní nabídka, anglický klub by jí vzdoroval jen těžko. Momentální tržní hodnota fotbalisty s kořeny v Pobřeží slonoviny činí 35 miliónů euro, Toffees by tedy na transferu mohli čistě z pohledu přestupové částky vydělat.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články