Zpět na » Serie A » Ziyech před nečekaným přesunem do AC Milán?

Serie A - Ziyech před nečekaným přesunem do AC Milán?

Ziyech před nečekaným přesunem do AC Milán? © football.london - Hakim Ziyech

1

Líbilo se

24.07. - Olivier Giroud a Fikayo Tomori by nemuseli být jedinými hráči, který v tomto létě přestoupí z londýnské Chelsea do milánského AC. Italský klub má totiž velký zájem o záložníka Hakima Ziyecha. Ten by se tak mohl už po roce znovu stěhovat do nového působiště.

Ziyech přestoupil loni v létě z Ajaxu Amsterdam do londýnské Chelsea za částku 38 milionů liber a Frank Lampard s ním měl velké plány. Rozlet marockého křídelníka však zbrzdila zranění. Jeho působení v kádru Blues tak nezačalo úplně nejšťastněji.

Poté, co byl Frank Lampard odvolán, se Ziyech nedokázal trvale prosadit a získat důvěru Thomase Tuchela, pod kterým byl využíván ve většině případů pouze jako střídající hráč.

Tato pozice však netěší samotného hráče a pochopitelně ani klub z Londýna, kde jsou očekávání na vysoké úrovni. Ziyech má nyní, podle posledních informací, před schůzkou se samotným Tuchelem, kdy chce Maročan vyřešit a dozvědět se, v jaké roli s ním počítá německý stratég v nadcházející sezóně.

Vážným zájemcem, který je ochoten využít situace a získat Ziyecha do svých barev, je AC Milán. Tedy klub, který dobře ví, jaké to je obchodovat v posledních týdnech s londýnskou Chelsea.

Italské Calciomercato uvádí, že vedení milánského AC, je připraveno získat Maročana na hostování pro tuto sezónu a s možnou opcí na přestup. Dále také uvádějí, že Hakim Ziyech má být ideální volbou pro italský velkoklub, poté, co se angažování Isca či Coutinha ukázalo jako vysoce nákladné.

Teď vše má již záviset na rozhodnutí Thomase Tuchela. Tedy zda s marockým reprezentantem počítá ve svých plánech pro nadcházející sezónu či nikoliv.

Ziyech dokázal v minulé sezóně za Blues vstřelit šest branek a k tomu zaznamenal ještě čtyři asistence. Do Chelsea však přicházel s pověstí jednoho z nejlepších současných křídelních hráčů, když v Ajaxu zaznamenal v 165 zápasech 45 gólů a 81 asistencí.

Hakim Ziyech by se tak mohl stát třetím hráčem Chelsea, který vymění Chelsea za AC Milán během tohoto přestupového okna. Před ním to již byli, zmínění, Olivier Giroud a stoper Fikayo Tomori, kterého Rossoneri získali po hostování na trvalý přestup.

Sebastian Suba / dailymail.co.uk, calciomercato.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články