Zpět na » Serie A » Stará dáma plánuje v létě přivést útočné duo. Zůstane Ronaldo?

Serie A - Stará dáma plánuje v létě přivést útočné duo. Zůstane Ronaldo?

Stará dáma plánuje v létě přivést útočné duo. Zůstane Ronaldo? © goal.com - Přestoupí Gabriel Jesus do Juventusu?

1

Líbilo se

12.07. - BULVÁRNÍK Některá evropská média přišla se zajímavou zprávou o tom, že Stará dáma bude chtít toto léto přivést Gabriela Jesus z Manchester City a také, že bude usilovat o návrat Moise Keana, který momentálně patří Evertonu. Zájem to má být opravdu velký a Brazilec Gabriel Jesus i případný navrátilec Kean, jsou prý pro Juventus přestupovou prioritou, a to i bez ohledu na budoucnost Cristiana Ronalda u klubu ze severu Itálie, která v současné chvíli budí hned několik otazníků.

Italský deník Tuttosport uvádí, že se vedení turínského klubu mělo o víkendu setkat a potvrdit si hlavní přestupové cíle pro toto léto. Vedle Gabriela Jesuse má být druhým hráčem, kterého bude chtít Juventus přivést, Moise Kean.

V případě mladého Itala by se jednalo o celkem překvapivý návrat do prostředí, které velmi dobře zná. Kean v Juventusu působil dlouhých devět let a prošel všemi různými mládežnickými kategoriemi. Ještě před tím, než se přesunul na Britské ostrovy, stihl odehrát více jak dvacet utkání za první tým Staré dámy a v nich vsítit čtyři góly. Po tom, co se nedokázal ideálně prosadit v Evertonu, si ho vypůjčilo pařížské PSG, ve kterém má za sebou úspěšnou sezónu a spekuluje se, že by se mohl do Paříže přesunout natrvalo. Juventus však má být momentálně velkým konkurentem v případném boji o přestup tohoto mladého útočníka.

Vrátí se Moise Kean na sever Itálie?

Celé situaci má nahrávat fakt, že ohledně příští sezóny Cristiana Ronalda, se neustále objevují spekulace, že by mohl turínský klub v létě opustit. Spojován je s Manchesterem United a Paris Saint-Germain. Objevily se také informace o tom, že by jej rád přivedl zpět do Realu Madrid Carlo Ancelotti, který se netají obdivem a touhou, opět se s Ronaldem v Realu setkat.

Všechny spekulace nabyly reálnějších rozměrů, když se před pár dny dostaly ven informace o tom, že turínský klub je ochoten naslouchat nabídkám ve výši 25 milionů liber. Ovšem teď se zdá, že se situace zase trochu změnila a Ronaldo je připraven dalších 12 měsíců zůstat ještě v dresu Staré dámy.

Konečná odpověď ohledně budoucnosti CR7 by však mohla přijít v několika následujících dnech. Tuttosport totiž tvrdí, že Ronaldův agent - Jorge Mendes, je v Turíně a bude řešit hráčovu budoucnost.

Sebastian Suba / goal.com, tuttosport.com, thesun.co.uk, eurosport.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články