Zpět na » Serie A » José Mourinho přistál v Římě na letišti, kde ho přivítaly davy fanoušků

Serie A - José Mourinho přistál v Římě na letišti, kde ho přivítaly davy fanoušků

José Mourinho přistál v Římě na letišti, kde ho přivítaly davy fanoušků © thesun.co.uk - José Mourinho přiletěl do Říma

1

Líbilo se

02.07. - BULVÁRNÍK Portugalský trenér byl přepraven z Lisabonu do italského hlavního města soukromým letadlem, které osobně pilotoval majitel AS Řím Dan Friedkin. Jeho příjezd přišel jen několik hodin před tím, než tam Anglie přistála kvůli střetu s Ukrajinou v rámci EURA 2020. Bývalý trenér Tottenhamu však neletěl do Říma kvůli zápasu Anglie, ale místo toho nastoupil do nového zaměstnání pro AS Řím.

Osmapadesátiletý trenér byl vyhozen z Tottenhamu v dubnu jen několik dní před finále Carabao Cupu. Svůj volný čas bez angažmá maximálně využil a pracoval jako exkluzivní expert pro SunSport.

Mourinho o svém příjezdu informoval už předem, kdy pro klubový web nahrál video se vzkazem: „AS Římští fanoušci, chystám se sbalit kufry. Brzy se uvidíme. “

Na letišti ho vítala spousta fanoušků, kteří ho přivítali poté, co přiletěl společně s majitelem klubu. Čekalo tam i několik členů představenstva a celý prostor byl před stovkami fanoušků střežen početnou ochrankou.

Mourinho lands in Rome, set to begin as Roma coach | Forza Italian Football

Mourinho se při odchodu z letiště usmíval a než nasedl do připraveného vozu, tak rozdal pár podpisů.

José Mourinho saluda a los aficionados de la Roma.Samotný majitel klubu Friedkin je filmový režisér, producent a majitel distribuční společnosti a několika dalších podniků, které mu vynesly jmění 3 miliardy liber. Část tohoto bohatství utratil za obrovskou sbírku historických válečných letadel.

V srpnu 55letý Friedkin souhlasil, že koupí ochabující tým od Jamese Pallotty, který v několika předešlých sezónách nedokázal naplnit svoje ambice. Dohoda byla uzavřena za zhruba 512 milionů liber a Friedkin popsal, že bylo náročné dokončit veškeré papírování.

První vážné rozhodnutí, které musel Friedkin učinit, bylo zbavit se Fonseca a nahradit ho zkušeným stratégem, kterým Mourinho určitě je.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články