Zpět na » Serie A » Inter má nového trenéra, povede jej Inzaghi

Serie A - Inter má nového trenéra, povede jej Inzaghi

Inter má nového trenéra, povede jej Inzaghi © Ace Football - Simone Inzaghi zkusí navázat na Conteho odkaz

0

Líbilo se

03.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Po zisku ligového titulu a nečekaném konci hlavního kouče Antonia Conteho musel Inter bleskově najít náhradu a vskutku neotálel. Milánskému velkoklubu se povedlo ještě před rychle se blížícím evropském šampionátu přetáhnout z konkurenčního Lazia Řím Simona Inzaghiho.

Fanouškové Internazionale se konečně dočkali. Po jedenáctiletém mistrovském půstu v Serii A vyhlášený stratég Antonio Conte, který přišel v létě před dvěma lety, získal pro klub další scudetto. Chvíli nato však pustil do světa nečekanou zprávu o své rezignaci.

Na nového šéfa gigant ze San Sira dlouho nečekal. Inter dnes oznámil příchod dalšího bývalého hráče, jenž přešel k trenérskému řemeslu. Inzaghimu skončila smlouva s Laziem Řím, které od roku 2016 úspěšně vedl.

S dalším zaměstnavatelem, teprve svým druhým v pozici kouče, podepsal kontrakt na dvě sezóny. Jeho transfer ke konkurenci přitom nějakou dobu nebyl jasný a na Apeninském poloostrově se mluvilo i o prodloužení spolupráce s týmem z hlavního města.

Mezitím už se zřejmě blíží smlouvě jinde také zmíněný Conte. Od momentu jeho konce v Miláně se začalo šuškat o volném místě v Tottenhamu Hotspur, vzhledem k tomu, že Mauricio Pochettino z PSG podle všeho nebude k dispozici. Conte si ale údajně nárokuje setrvání Harryho Kana.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, 90min.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články