Zpět na » Serie A » Quagliarella by měl v Sampdorii prodloužit. Obnoví spolupráci s Schickem?

Serie A - Quagliarella by měl v Sampdorii prodloužit. Obnoví spolupráci s Schickem?

Quagliarella by měl v Sampdorii prodloužit. Obnoví spolupráci s Schickem? © goal.com - Patrik Schick

0

Líbilo se

16.12. - Fabio Quagliarella sice na konci ledna oslaví šestatřicáté narozeniny, stále si ale v Itálii vede velmi dobře. Zájem o něj navíc má AC Milán a proto chce Sampdoria s italským útočníkem co nejdříve podepsat nový kontrakt. V lednu by janovský celek kromě tohoto aktu chtěl ve svém týmu přivítat zpět i Patrika Schicka.

Fabio Quagliarella oslaví v lednu šestatřicáté narozeniny, pro Sampdorii je ale stále prospěšným útočníkem. Letos italský kanonýr zapsal osm branek a pět asistencí. Potřeboval na to přitom jen 14 utkání.

Po sezóně mu v Janově končí kontrakt, ovšem Sampdoria udělá vše pro to, aby Quagliarella zůstal. Zájem o něj už v lednu bude mít AC Milán, právě na začátku roku by ale hráč mohl podepsat se Sampdorií nový kontrakt do léta roku 2020. Součástí by mohla být i opce na další sezónu.

Spolupráci by poté mohl Quagliarella obnovit s Patrikem Schickem. Ten se po přestupu do Říma trápí a AS jej v lednu chce uvolnit na hostování.

Podle Gazzetta dello Sport Sampdoria chce hráče na hostování, součástí smlouvy by ale samozřejmě nebyla případná opce na trvalý přesun. Připomeňme, že Schick ve své první sezóně v Itálii nasázel jedenáct ligových branek a další dva zasáhy přidal v italském poháru.

Od svého přesunu do hlavního města ale vstřelil jen čtyři branky. Schickovi nepomohlo ani zranění Edina Džeka, po kterém se dostal do základní sestavy Giallorossi.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články