Zpět na » » Slavia Praha představuje nového sponzora, je jím světová jihokorejská značka. Jaká?

- Slavia Praha představuje nového sponzora, je jím světová jihokorejská značka. Jaká?

Slavia Praha představuje nového sponzora, je jím světová jihokorejská značka. Jaká? © slavia.cz - Jaroslav Tvrdík podepisuje smlouvu s novým sponzorem klubu

3

Líbilo se

20.09. - Den před vítězným utkáním s Unionem přivítali sešívaní zástupce nového partnera klubu společnosti Nexen, která se zaměřuje na výrobu pneumatik. Pozvání přijali John Bosco Kim, prezident společnosti Nexen Tire Europe a Eunsock Lee, ředitel pražské pobočky společnosti. Po slavnostním podepsání smlouvy absolvovali hosté za doprovodu předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka a klubové legendy Vladimíra Šmicera také prohlídku stadionu.

Jsme velmi rádi, že můžeme uzavřít oboustranně výhodné partnerství s klubem SK Slavia Praha,“ říká John Bosco Kim, prezident společnosti Nexen Tire Europe.

„Dlouhodobá špičková výkonnost týmu a nejvyšší ambice jsou v souladu s tím, jak navrhujeme a vyrábíme naše pneumatiky pro osobní vozy. Těšíme se na plodnou spolupráci a společné úspěchy na hřišti i mimo něj.“

„Když jsme přišli do Slavie, chtěli jsme vybudovat klub, který stojí na partnerství se silnými globálními značkami jako je eToro, Puma nebo právě Nexen. Jsme hrdí, že se součástí slávistické rodiny stává další významná společnost a pevně věříme, že spojení Slavie a Nexenu přinese oběma stranám spoustu radosti na hřišti i mimo něj,“ dodává předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Slavia se tak přidala do rodiny klubů, které jihokorejský výrobce pneumatik sponzoruje. V roce 2015 Nexen Tire zahájil partnerství s Manchesterem City a o dva roky později se stal jeho takzvaným „sleeve partnerem“ a má své logo na rukávech dresů. Mezi další významné týmy, které podporuje patří bundesligový Eintracht Frankfurt nebo italský gigant AC Milán.

Obě strany navíc plánují v průběhu sezony několik aktivit, v rámci nichž Nexen Tire svými produkty podpoří partnery SK Slavia Praha a proběhnou i akce pro fanoušky klubu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články