Zpět na » » Nový sponzor, dresy i výhody pro očkované, Tvrdík na předsezonní tiskové konferenci nešetřil novinkami

- Nový sponzor, dresy i výhody pro očkované, Tvrdík na předsezonní tiskové konferenci nešetřil novinkami

Nový sponzor, dresy i výhody pro očkované, Tvrdík na předsezonní tiskové konferenci nešetřil novinkami © slavia.cz - Jaroslav Tvrdík

3

Líbilo se

22.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE FORTUNA: LIGA začíná již tento víkend a většina týmů na svých tiskových konferencích, či besedách s fanoušky představila nové dresy, sponzory, posily a cíle. Slavie nezůstala výjimkou. Její tisková konference trvala hodinu a půl a my jsme vybrali to nejdůležitější.

V posledních dnech se spekulovalo o odchodu Nicolae Stanciua. Nyní je už ovšem rozhodnuto a Nico nikam neodchází. Boss Slavie Jaroslav Tvrdík řekl, že z jednání agentů rumunského hráče je zklamán, protože když začala opravdová jednání, tak Galatasaray nabídlo několikanásobně nižší částku než agenti uváděli, což je pro Slavii neakceptovatelné.

Tvrdík také informoval o tom, že je téměř dotažen přestup Michaela Krmenčíka a zbývá vyřešit pouze pár drobností včetně zdravotní prohlídky.

Velkou novinou je, že na přední straně dresů již nebude název CITIC Group, ale eToro, což je společnost zaměřující se na poskytování finančních služeb.

„Jsme hrdí, že jsme pro Slavii získali globálního generálního partnera. Po příchodu do klubu to byl náš velký cíl. Rádi tedy spojujeme své síly s přední světovou investiční sociální sítí a vítáme eToro ve slávistické rodině. Těšíme se na spolupráci a doufáme, že naše partnerství nám přinese radost a úspěch na hřišti i mimo něj,“ říká první místopředseda představenstva Slavie Tomáš Syrovátka.

Jak jsme již psali, tak novinkou jsou i nové dresy. Ty představili módní přehlídkou hráči A-týmu společně s jejich partnerkami. Nejsledovanější dvojicí byli Jana Tvrdíková a brankařská jednička Ondřej Kolář. Později pro klubový web Kolář řekl, že na červeném koberci se cítil ne zrovna komfortně a bylo vidět, že jeho přítelkyně má s tím větší zkušenosti než on.