Zpět na » » Ondřej Kolář bude chytat se speciální maskou a helmou. Obě věci mu byly vytvořeny přesně na míru

- Ondřej Kolář bude chytat se speciální maskou a helmou. Obě věci mu byly vytvořeny přesně na míru

Ondřej Kolář bude chytat se speciální maskou a helmou. Obě věci mu byly vytvořeny přesně na míru © slavia.cz - Ondřej Kolář s ochranou obličeje

3

Líbilo se

03.04. - Na návrat Ondřeje Koláře si budeme muset ještě nějakou tu dobu počkat. Jedno je jisté, v následujících zápasech mu přibude na obličeji suvenýr v podobě ochranné masky, která mu byla vyrobena přímo na míru. Ondřej Kolář zatím s týmem netrénuje a zůstává doma se svou přítelkyní a dodržuje lékaři nařízený klidový režim.

Po zápase Evropské ligy proti Rangers to vypadalo s Kolářem bledě. Utkání nedohrál a po tvrdém zákroku Roofeho, který za svůj čin obdržel červenou kartu, opouštěl Kolář hřiště na nosítkách v kaluži krve a všichni fanoušci se báli o jeho zdraví.

Po příletu zpět do České republiky to vypadalo, že Kolář bude muset na operaci. To se naštěstí neuskutečnilo, protože doktoři rozhodli o tom, že zákrok nebude potřeba a zraněné kosti bude stačit čas a sroste sama.

Ihned, jak doktoři vyloučili, že Kolářovo zranění není tak vážné, aby mu předčasně ukončilo kariéru, tak se Jaroslav Tvrdík začal zajímat o to, co Kolář bude pro návrat zpět potřebovat. Rozhodnutí bylo jasné, je to speciální maska a helma.

Právě zmiňovaná ochrana obličeje v podobě Kevlarovi masky a helmy se pro Koláře už vyrobily a tento šestadvacetiletý brankář už s nimi doma před mobilním telefonem zapózoval a světu ukázal, jak jeho nové tréninkové i zápasové pomůcky vypadají.

Přidal k tomu prostřednictvím Twitteru bosse Jaroslava Tvrdíka i vzkaz: „S bolestí jsem se jako brankář žít naučil, chci se vrátit co nejrychleji. Tým mě potřebuje.“

My budeme doufat, že se Ondra vrátí brzy a stihne další vyřazovací dvojzápas Evropské ligy proti Arsenalu.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články