Zpět na » Premier League » Dvakrát neuspěl. Arsenal teď plánuje zvýšit nabídku za brankáře Sheffieldu na 25 milionů liber

Premier League - Dvakrát neuspěl. Arsenal teď plánuje zvýšit nabídku za brankáře Sheffieldu na 25 milionů liber

Dvakrát neuspěl. Arsenal teď plánuje zvýšit nabídku za brankáře Sheffieldu na 25 milionů liber © skysports.com - Aaron Ramsdale

0

Líbilo se

27.07. - Arsenal zvažuje, že pošle už třetí nabídku v hodnotě 25 milionů liber za brankáře Sheffieldu United Aarona Ramsdalea. Kanonýři mají o 23letého anglického reprezentačního gólmana velký zájem, Sheffield ale dvě jejich úvodní nabídky odmítl.

Ramsdale byl navzdory sestupu Sheffieldu United z Premier League vyhlášen v poslední sezóně nejlepším hráčem klubu, stejně jako o rok dříve ještě v kádru Bournemouthu, odkud se loni v létě vrátil do Sheffieldu za 18,5 milionu liber.

Reprezentant Anglie do 18 a 21 let byl letos v létě také součástí kádru Anglie na Euru 2020, dosud ale stále čeká na premiérový start v seniorské reprezentaci.

Přesto je o něj velký zájem v Arsenalu, který již během léta podepsal Nuna Tavarese z Benfiky Lisabon a Alberta Sambiho Lokongu z belgického Anderlechtu.

Klub nyní zvažuje, že po dvou neúspěšných nabídkách pošle už třetí, která by měla zahrnovat počáteční poplatek ve výši 18 milionů liber s bonusy, díky kterým by se dohoda mohla vyšplhat až na 25 milionů liber.

Arsenal je zároveň velice blízko podpisu obránce Brightonu Bena Whitea, který by měl londýnský velkoklub vyjít na 50 milionů liber. Naopak se blíží prodeji záložníka Granita Xhaky, který má namířeno do AS Řím.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články