Zpět na » Premier League » Ole Gunnar Solskjaer: Jesse Lingard figuruje v našich plánech na novou sezónu

Premier League - Ole Gunnar Solskjaer: Jesse Lingard figuruje v našich plánech na novou sezónu

Ole Gunnar Solskjaer: Jesse Lingard figuruje v našich plánech na novou sezónu © skysports.com, fotbalportal.cz - Jesse Lingard

2

Líbilo se

19.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Blíží se příchody Jadona Sancha z Borussie Dortmund a Raphaela Varaneho z Realu Madrid. To by měly být skvělé posily pro Manchester United. A Ole Gunnar Solskjaer mluvil ještě o jednom zajímavém jménu. Podle jeho slov figuruje v plánech Red Devils na novou sezónu i Jesse Lingard, který v minulém ročníku zažil fantastické hostování ve West Hamu.

Manchester United zahájil letní předsezónní přípravu nedělní výhrou 2:1 nad Derby County. Gólově se prosadili Tahith Chong a Facundo Pellistri. V minulé sezóně skončili Rudí ďáblové v tabulce Premier League na druhém místě za mistrovským Manchesterem City. V následujícím ročníku by rádi zabojovali o titul, na který čekají 8 let.

Zřejmě jim k tomu bude pomáhat i Jesse Lingard. Ten patří klubu z Old Trafford od roku 2011. V minulé sezóně odešel oživit svou kariéru do West Hamu a náramně se mu to povedlo. Proto s ním Ole Gunnar Solskjaer počítá. Proti Derby County nastoupil do druhého poločasu.

Hammers o něj mají stále zájem a čeká se na rozhodnutí, zda bude mít budoucnost v Divadle snů. To naznačil samotný norský manažer United.

„Jesse byl jedním z pozitiv. Je hráčem Manchesteru United a chce bojovat o své místo.“

„Vrátil se s čistou hlavou, je sebevědomý a má spoustu energie. Myslím, že každý viděl, co udělal na konci minulé sezóny s West Hamem.“

„Stále figuruje v mých plánech. Očekávám, že bude v našem kádru i na začátku nové sezóny.“

United jsou velmi blízko k tomu, aby brzy oznámili nové akvizice. Těmi se stanou Jadon Sancho z Borussie Dortmund a také Raphael Varane z Realu Madrid. Ole Gunnar Solskjaer potvrdil, že oba transfery by už měly být v podstatě dohodnuté, ale ještě se musí dořešit několik detailů.

„V obou případech to vypadá dobře. Jen se to musí ještě všechno řádně dořešit. Dokud nebudou vyřešeny oficiality, Jadon Sancho je stále hráčem Borussie Dormund a Raphael Varane hráčem Realu Madrid.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 19.07. Odpovědět

Taky jsem pro prodej. Své šance nevyužil, tak proč mu dávat další ?
Kladiváři mají zájem, tak šup ať už je pryč.

Kuzma
Waldas - 19.07. Odpovědět

PRODAT PRODAT PRODAT, inak budem hrat o 6-8 miesto s Arsenalom a Evertonom.

Waldas
Reklama
Reklama
Nejnovější články