Zpět na » Premier League » Ben White je na cestě do Arsenalu. Gunners za něj zaplatí 50 miliónů liber

Premier League - Ben White je na cestě do Arsenalu. Gunners za něj zaplatí 50 miliónů liber

Ben White je na cestě do Arsenalu. Gunners za něj zaplatí 50 miliónů liber © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Ben White

0

Líbilo se

17.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Londýnský klub posiluje defenzivu. Z Brightonu přijde anglický reprezentační stoper Ben White. Arsenal musel zvýšit nabídku. Původní sumy ve výši 40 a 47 miliónů liber byly odmítnuty. Ovšem nyní Kanonýři uspěli s 50 milióny liber. Podle všeho by už měly být oba kluby dohodnuty. Ještě je potřeba dořešit detaily a samozřejmě i lékařskou prohlídku.

Na tu by měl Ben White dorazit 26. července, až se vrátí z dovolené. Třiadvacetiletý anglický reprezentant přišel do Brightonu v roce 2014 ze Southamptonu. Po několika hostováních se prosadil do základní sestavy Seagulls, a dokonce se dostal i do výběru Albionu. Byl i na EURO 2020.

Gunners poprvé od sezóny 1994/1995 nebudou hrát evropské poháry. Proto je jasné, že míní výrazně posílit, aby se co nejdříve vrátili na nejvyšší příčky.

Za Bena Whitea zaplatí Arsenal 50 miliónů liber. Zároveň zřejmě bude muset hledat náhradu i za Hectora Bellerína, který chce novou výzvu a vypadá to, že s největší pravděpodobností zamíří do Interu Milán.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články