Zpět na » Premier League » Chelsea bojuje o Achrafa Hakimiho z Interu. Vyrovnala nabídku PSG

Premier League - Chelsea bojuje o Achrafa Hakimiho z Interu. Vyrovnala nabídku PSG

Chelsea bojuje o Achrafa Hakimiho z Interu. Vyrovnala nabídku PSG © footballreporting.com, fotbalportal.cz - Hakimi do Chelsea?

0

Líbilo se

09.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Loni posilovala nejvíc z celé Premier League. A letos vyhlíží pro Thomase Tuchela další nové akvizice. Chelsea začíná vyjednávat s Interem Milán. Novopečený italský mistr se totiž zajímá o Emersona Palmieriho a Andrease Christensena. Blues by rádi získali Achrafa Hakimiho. Jeho láká i Paris Saint-Germain. Anglický klub údajně vyrovnal nabídku vicemistra Francie.

Paris Saint-Germain nabízí za Achrafa Hakimiho 56,1 miliónu liber (60 miliónů eur). Jenomže Inter Milán má požadovat vyšší částku (68,8 miliónu liber). Chelsea podle všeho vyrovnala nabídku francouzského klubu.

Jenomže vzhledem k Chelsea by měl být Inter Milán otevřenější. A to z prostého důvodu. Má také své zájmy. Konkrétně se totiž na Stamford Bridge doptává na Emersona Palmieriho a také na stopera Andrease Christensena. Emersona chce Inter na hostování. Chelsea by jej raději prodala natrvalo.

V minulé sezóně Achraf Hakimi vstřelil v Serii A sedm gólů a k tomu přidal 10 asistencí. Minulé léto jej Inter podepsal natrvalo z Realu Madrid. Poplatek měl být ve výši 40 miliónů liber.

Hakimi dokáže hrát na pozici krajního obránce i záložníka. Je velmi útočný. Mohl by skvěle zapadnout do systému Thomase Tuchela.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

WTF...iď mají Jamesa. Schopnej hráč, navíc odchovanec.

Messi777
Wazz - 10.06. Odpovědět

však odchovanec je pro ten modrý sajrajt sprosté slovo

Wazz

Drz hubu ty curaku dementni, bez zavidet mame pod sukni Smajlík 3

BlueFor16years
Wazz - 11.06. Odpovědět

u mámy pod sukní jsi byl zalezlý celý rok ty modrej zmrde??...ty vaše prasečí xichty vystrkujete jen když se tomu vašemu korupčnímu hnoji daří nulo Smajlík 3 Smajlík 3 bez těch věčně podplacených rozhodčích jste jen druholigový hovno

Wazz

Alternativa za Azpiho by to byla skvělá. Umí hrát i na levé straně obraně. Kauf by to byl nejspíš dobrý, potřebujeme zkvalitnit kraje obrany, James a Chilwell je málo.
Stopera nejspíš nepotřebujeme, defenzivního záložníka bych si přál Rice, i když Gallagher by ho mohl v klidu zastoupit. Křídla jsou OK a už jen zbývá ten útočník. 20letého Haalanda klidně 150 mega. Určitě by se do budoucna více vyplatil než Lukaku. A příští rok by ho nám zfoukli španělské kluby.Mbappe je jen vlhký sen,Kane slípky.

Carlittoso
Reklama
Reklama
Nejnovější články